4.5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
אקסטרא בטון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי המוצרים

 
מפעל אקסטרא בטון שמח להציע לכם מגוון רחב של מוצרי בטון איכותיים ועמידים, שישדרגו לכם את עבודות הבנייה:
 

בטון להחלקת משטחים

 
בטון מסוג ב-30 או ב-40 המיועד להחלקה בקלות זמן קצר לאחר היישום. הוא מסופק בשילוב סיבים פולימריים או סינתטיים (לבחירתכם) לצמצום הרגישות לסדיקה ו/או בשילוב פיגמנט ליצירת דקורציה צבעונית. תערובות הבטון מכילות אגרגטים בעלי עמידות משופרת בפני שחיקה.
 

בטון משפר אטימות – למרתפים, למבנים תת-קרקעיים, למבנים הידראוליים וכדומה

 
בטון מסוג ב-30 או ב-40 בדרגות סמיכות S6 ,S5 או S7, המיועד ליישום רגיל או באמצעות משאבה. בטון זה מיוצר בשילוב מוספים כימיים משפרי אטימה, הפועלים לצמצום היחס בין המים לבין הצמנט ולהקטנת נקבוביות הבטון.
 

בטון בעל עמידות בפני כימיקלים – לתנאים סביבתיים קשים

 
בטון מעולה מסוג ב-40 או ב-50, העמיד בתנאי סביבה קשים כמו נוכחות מלחים, כימיקלים או מי ים. מגיע בדרגות חשיפה 3, 4 ו-5, בהתאם לתקן האירופי EN-206. הבטון מבוסס על שימוש במוספים מינרליים דוגמת מיקרוסיליקה. הוא בעל עמידות טובה במיוחד וקל ליישום ולשאיבה.
 

בטון סיבי

 
בטון בדרגות חוזק שונות המכיל סיביים פולימריים או סינתטיים, לטובת צמצום תופעות של סדיקה פלסטית, בעיקר במשטחים אופקיים, או לשיפור תכונות נוספות של הבטון הקשוי לפי דרישות המתכנן. זהו בטון בעל דרגות חוזק שונות, המכיל סיבי פלדה בכמות המוגדרת על-ידי המתכנן, לצורך שיפור תכונות הבטון הקשוי במתיחה, בכפיפה ובשחיקה. שילוב סיבים בבטון ניתן לביצוע גם בבטון משופר החלקה ו/או בטון עמיד בשחיקה.
 

בטון מהיר התחזקות

 
בטון מסוג ב-30 או ב-40 ומעלה. בעל קצב התחזקות מהיר להשגת חוזק תחילי גבוה. מיועד ליציקות בהן נדרש פירוק מוקדם של טפסות או לתעשייה הטרומית.
 

בטון לתנאי שאיבה מיוחדים (במשאבות מייקו) – להובלה בקווי צנרת ארוכים, אופקיים ואנכיים

 
בטון בעל עבידות גבוהה במיוחד המגיע בדרגות חוזק שונות ומיועד להובלה בקווי צנרת ארוכים, אופקיים ואנכיים. התערובת מבוססת על שילוב של דירוג אגרגטים מתאים עם מוספים משפרי עבידות ומעכבי התקשרות.
 

בטון מיוחד ליציקת כלונסאות

 
  • בטון בנטוניט – תערובת בטון מיוחדת בעלת סמיכות ועבידות המאפשרות מהלך יציקה התואם את טכנולוגיית הבנטוניט.
  • בטון ספירלה – תערובת בטון מיוחדת בעלת סמיכות ועבידות המותאמות לטכנולוגיית ספירלה.
 

טיט

 
טיט לחומרי בניין, צימנט טיט פנים וחוץ וטיט הרבצה.
 
לקבלת ייעוץ מקצועי והמלצות על מוצרי הבטון המתאימים לצורכיכם, צרו קשר עם המומחים של אקסטרא בטון: 072-2645419.